KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213538
nr 1221 3538
Oidentifierad konstnär. Indian. Signerad. Olja på duk, 55x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:14:21
100 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr